مصرف کم شیر و لبنیات و مشکل پوکی استخوان

 خواص لبنیات برای دندانامروزه بسیاری از سالمندان ما از بیماری پوکی استخوان رنج می برند به طوری که با یک زمین خوردن ساده دچار شکستگی استخوان می شوند. برای داشتن استخوان هایی محکم و تن سالم باید از سنین کودکی غذاهای سالم و لبنیات سالم مصرف کرد.

ادامه مطلب: مصرف کم شیر و لبنیات و مشکل پوکی استخوان

11 خاصیت از خواص دارویی کنجد و ترکیبات آن

خواص کنجدکنجد یکی از گیاهان دارویی است که از دیرباز توسط تمدن های بین النهرین و ... به عنوان غذا و دارو به کار می رفته است و خواص دارویی آن جایگاه ویژه ای به آن داده است. در این نوشته با بعضی از خواص کنجد آشنا می شوید.

ادامه مطلب: 11 خاصیت از خواص دارویی کنجد و ترکیبات آن

20 خاصیت دارویی معجون سیاه دانه و عسل(دوسین)

خواص سیاه دانه معجون سیاه دانه و عسل معروف به معجون دوسین از داروهای ساده و در عین حال موثری هست که از قدیم در طب سنتی محبوب بوده و برای درمان بیماری های مختلفی از آن استفاده می شده است.این معجون خواص بسیار زیادی دارد که در این مطلب به بخشی از آنها اشاره می کنیم.

ادامه مطلب: 20 خاصیت دارویی معجون سیاه دانه و عسل(دوسین)

معرفی ترکیب دارویی سیاه دانه و عسل

 سیاه دانه و عسلدر روایتی از حضرت محمد(ص) آمده است که هیچ بیماری نیست مگر اینکه شفای آن در سیاه دانه است به جز مرگ. در مورد خواص بیشمار عسل هم همین بس که خداوند ازآن تعبیر به شفا کرده است. پس ترکیب دو ماده طبیعی شفاگر یک معجون فوق العاده شفابخش  با خواص فراوان تولید می کند که در طب سنتی به آن دوسین می گویند.

ادامه مطلب: معرفی ترکیب دارویی سیاه دانه و عسل

سه معجون برای تقویت قوای بدن و توان جنسی

معجون جنسیاگر دنبال افزایش قوای جسمی و جنسی هستید بهترین راه حل طبیعی استفاده از غذاهای مقوی ای مثل خرما و عسل می باشد. تاثیر خرما و عسل بر توان بدن و طرز تهیه سه معجون نیروبخش را در این نوشته مطالعه کنید.

 

 

 مشاهده مقالات بیشتر

ادامه مطلب: سه معجون برای تقویت قوای بدن و توان جنسی

12 خاصیت سرکه سیب برای سلامتی

خواص سرکه سیبسرکه سیب از جمله موادی هست که خواص زیادی برای سلامتی و زیبایی دارد. در این نوشته به دوازده خاصیت از سرکه سیب مربوط به سلامتی مثل کاهش کلسترول و فشارخون،کاهش قندخون و... می پردازیم.

ادامه مطلب: 12 خاصیت سرکه سیب برای سلامتی

سه معجون طبیعی برای درمان حساسیت های فصلی

حساسیت فصلی  آب ریزش بینی، چشم های قرمز و احساس خیلی بدی که نمی توانید به راحتی نفس بکشید همه از نشانه های آلرژی فصلی یا تب یونجه هستند. با گرم شدن هوا ذره های ریز گرده گل معلق در هوا رو به افزایش هستند و این به معنی افزایش آلرژی هست.

ادامه مطلب: سه معجون طبیعی برای درمان حساسیت های فصلی

دریافت رایگان

معجون و نوشیدنی عسل

ماسک صورت

 به ما بپیوندید

مشترک ایمیلی هزارهانی شوید و مطالب بعدی را از طریق ایمیل دریافت کنید

شما اینجا هستید: صفحه اصلی وبلاگ سلامتی و طب سنتی

درباره ما

هزارهانی یک پایگاه آموزشی با وبلاگی به روز و مطالب مفید و ناب در مورد زندگی سالم، مواد غذایی طبیعی، سلامتی و درمان بیماریها به روش طب سنتی و طبیعی، لوازم آرایشی طبیعی و  معرفی خواص محصولات زنبورعسل می باشد.

عضویت در خبرنامه

برای دریافت آخرین مقالات هزارهانی ایمیل خود را وارد کنید