درباره ما

درباره من

داشتن زندگی سالم و شاد  و به دور از بیماری ها و استرس ها خواسته و حق هر انسانی است اما زندگی ماشینی امروز این حق را از ما سلب کرده و ما باید برای رسیدن به زندگی سالم  روش زندگی خودمان را تغییر دهیم. غذاهای ساده و سالم مصرف کنیم، با طبیعت و زمین مادر آشتی کنیم، ورزش کنیم،شاد باشیم و دیگران را شاد کنیم.

 

 از موضوعات مهم برای داشتن  زندگی  سالم ؛ مصرف غذاهای طبیعی و لوازم آرایشی طبیعی و همینطور پیشگیری و درمان بیماری ها به روش طب سنتی و طبیعی می باشد. سبک زندگی سالم و طبیعی موضوعی هست که برای من اهمیت زیادی دارد و سعی می کنم درباره این موضوعات مطلب بنویسم و در وبلاگ سایت قرار دهم.

 

عسل ماده ای است که  شفای هر دردی است و از قدیم عسل درمانی در طب سنتی رایج بوده است. از این رو  و از انجا که من عاشق زنبورعسل، زندگی اجتماعی و تلاش بی وقفه آنها و محصولات بی نظیر این حشره دوست داشتنی هستم و تحقیقات زیادی در مورد زنبورعسل و محصولات آن داشته ام. در این باره هم در وبلاگم مینویسم.

 

 اگر می خواهید مطالب جدید وبلاگ را در ایمیل خود دریافت کنید در خبرنامه سایت عضو شوید

هرگونه انتقاد و پیشنهاد را از طریق ایمیل این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید با مدیریت سایت درمیان بگذارید.

همیشه سالم و شاداب باشید

 

دریافت رایگان

معجون و نوشیدنی عسل

ماسک صورت

 به ما بپیوندید

مشترک ایمیلی هزارهانی شوید و مطالب بعدی را از طریق ایمیل دریافت کنید

شما اینجا هستید: صفحه اصلی درباره ما

درباره ما

هزارهانی یک پایگاه آموزشی با وبلاگی به روز و مطالب مفید و ناب در مورد زندگی سالم، مواد غذایی طبیعی، سلامتی و درمان بیماریها به روش طب سنتی و طبیعی، لوازم آرایشی طبیعی و  معرفی خواص محصولات زنبورعسل می باشد.

عضویت در خبرنامه

برای دریافت آخرین مقالات هزارهانی ایمیل خود را وارد کنید